pondelok 21. novembra 2016

There could be only one KARAK 2016

... and the adventure continues.

Rok sa stretol s rokom a bol prorokom. November v kalendári a s ním aj stálica na turnajovom nebi W40k. Presne tak. Žiadny iný. Ten jediný. Ako jeho tohtoročný podtitulok hlása. Po minuloročnom podarenom experimente s formátom highlander (Karak 2015), ktorý pritiahol aj nebývalý počet hráčov som si celý rok brúsil zuby na to, že na Karak ponesiem svoj Dark Angles list, s ktorým som poctivo trénoval viac ako pol roka s malými obmenami a zanedbávaná garda ostane smutná na polici. Zverejnenie propozícií však bolo trošku nemilým prekvapením. Ale tak čo už. Karaku sa nehovorí nie. 

Pustil som sa do rozmýšľania s čím sa tam dovaliť. Garda nedomaľovaná, Dark Angles takisto. Žiadne rozumné super heavy na polici. Well. A potom mi Zrudi oznámil, že ide na Karak hrať W30k. Po slušnom opýtaní mi samozrejme požičal väčšiu časť modelov na môj list. Blobová garda s Vulúrami. Okorenená Imperial Knechtom (samo požičaným, tentoraz od Dana). A lot of bodies, area denial SH a 2x hitter. Na dochutenie Wyverna. Vuala. 

HQ1:Company Command Squad (60), 2x melta (20), melta bomb (5) - [85]
non-FOC1-3: Ministorum Priest (25) - [25]
Troops1a: Platoon Command Squad (30), heavy flamer (10) - [40]
Troops1b-e: Infantry Squad (50), melta bomb (5) - [220]
Troops1f: 40x Conscripts (120), commissar (25) - [145]
Troops2a: Platoon Command Squad (30) - [30]
Troops2b-e: Infantry Squad (50), melta bomb (5) - [220]
Troops2f: 40x Conscripts (120) - [120]
Fast1: Vulture (105), punisher cannon (50), heavy bolter (0) - [155]
Fast2: Vulture (105), punisher cannon (50), heavy bolter (0) - [155]
HS1: Wyvern (65) - [65]
Forti: Aegis Defence Line (50), comms relay (20) - [70]
LoW: Knight Errant (370) - [370]

Toto je ten správny štýl hrania gardy. Utopiť nepriateľa telami. Jednoducho mu ich dať toľko, že ich nemá ako zabiť. 179 infantry modelov by mohlo stačiť. Hehe. Trochu troláda. Ale zas, je to stále garda. Po zverejnení rosterov nasledovalo ich vytlačenie a stručné štúdium. Bol som celkom potešení, lebo aj napriek propozíciám neboli army listy ohavné ako som sa obával. Proti väčšine som si mohol zahrať. S niektorými aj vyhrať, niektoré potrápiť. Why not. Let´s do this shit again. 

Trochu ma sklamala slovenská účasť, bolo vždy zvykom chodiť na Karak dvomi plnými autami. Nie dvaja jedným autom. Z toho jeden na hranie W30k side eventu. Takže som sa stal oficiálne jediným Slovákom (a myslím aj zahraničným hráčom) na turnaji. Koľká to česť. Smutná, ale česť. Cesta bola kľudná a vcelku ok, so Zrudim sme aspoň pokecali keď na VRT sme nestihli. Hehe. Poťahal som rozumy čo zahrať proti niektorým listom. A inak sme kecali výnimočne o W40k, aj keď s prímesou tej staršej W30k. 

A potom to klasické ... príchod ... zvítanie ... pivo ... whiskey ... kecanie ... W40k ... pivo ... a tak dookola. Musím sa priznať, že sa mi zo začiatku na Karak nechcelo, aj formát aj slovenská účasť boli dosť odradzujúce. Keď som ale vošiel do telocvične, kde bola nad pomery slušná účasť na piatok a všetkých tých vajčákov videl a pokecal s nimi ... Dosť ale sentimentu. Kecalo sa do rána, nadránom to ukončili Zrudi s Dawexom hlasným príchodom na kute (Suskoooo chýbal si !!!). #justtourneystuffRáno neprinieslo nič nové. Takže ako zvyčajne šup na nákup do miestnych potravín, ranná očista a káva. A šup sa na to prečo sme sem všetci prišli. Hrať W40k. Prežívať temné, leč slávne príbehy z konca temného 40. milénia kde nie je nič len vojna. Muhaha.

PRVÁ HRA

Na úvod teda niečo z domácej kuchyne. Grigorij a jeho vlko-jazda s dakka Knechtom a nejakými rinčami. Misia je 6 objektívov (každý za 3VP), kartičky (koľko držím objektivov toľko ťahám kartičiek) a kill pointy. Deplojujem prvý a idem prvá. Súper nekradne.

Deploy - keďže deploy zóna je dosť veľká, nie je dôvod dávať čokoľvek do rezerv. Všetko ide na stôl, Vultúry sú v rezervách. Súper ma tiež všetko na stole.
Turn 1 (AM): Vzadu scripti run. Knecth sa posunie, vystrelí, ale rhino save na 4+ cover. Wyverna pretlačí jeden wound na wolf kavaleristu
Turn 1 (SW): Postup vpred. Jedna jednotka stredom druhá flankom. Knecht sa snaží čo to postrielať, ale vďaka warlord traitu (stealth v ruinách) sa mu podarí zabiť pár gardstov. Wyverna savne 2 peny.
Turn 2 (AM a SW): Priletia Vultury. Premažú jednotky pri centrálnej ruine. Knecht to skúša na Rhino ale zase cover. Vlci to chargnú, jedna kavaléria s knechtom dajú conscriptov, druhá ohlodaná kavaléria zas blob za ruinov. 
Turn 3 (AM): Vultúry zničia obe rhiná, jednotky vystúpia. Scripti stále držia knechta a plnú jednotku kavalérie. Blobu sa už tak nedarí a postupne sa stráca. Potom na charge s druhým hádžem 1 a 1 na 3" a fail. Dio mio.
Turn 3 (SW): Scripti umierajú. Súper hádzal riadnu čočku tak to chvíľu trvalo. V blobe ostal len priest. A ten lolo savol na 4++ 3 instakillové woundy a zaviazal kavalériu v kombate. Hrdina. Aj keď lepšie by bola mimo cc. Nevadí.
Turn 4 (AM): Vultúry to solia do kavalérie neloknutej v cc a slušne ju zredukujú. Knecht maže pár tacticalov. Posledný blob uteká do deploy zóny súpera.
Turn 4 (SW): Druhá kavaléria s prvou dočistila blob. Wyverna savuje ako o život streľbu od Knechta.
Turn 5-7 (AM a SW): Long story short. Prchádzam o pcs, ccs (warlord) a wyvernu. Súper zas o tacticalov a nejakých psov jazdcov. Koniec hry a poďme počítať.

Dobojované. Vynikajúca hra, plná super momentov Bál som sa súperovho cc a je vidieť prečo. Dokázal mi vyžrať cca. 130 modelov. Jediné čo nezabil bolo to čo išlo iným smerom ako jeho jednotky. Počítame: na objektivy vediem, na kartičky cca. remízka, na kill pointy je to pre mňa žalostné. Spočítame a ... Výsledkom je čistá remíza: 10-10. Súperovi ďakujem za hru, bola skvelým nakopnutím do turnaja.

DRUHÁ HRA


A aby mi nezabehlo, do druhej hry fasujem ďalšieho domáceho. Tentoraz Mouku a jeho chaos Nurgle oriented. Kochám sa nádherným modelom Knechta, je to jednoducho paráda. Až mi ho bude ľúto zničiť. Hádžeme na začiatok, súper vyhrá, vyloží sa a ... nechá ma ísť prvého. Pre nedostatok miesta dávam do rezerv jednu platoonu, ccs a scriptov. A začíname. Teda ešte, šikmý deploy, misia je home objective za 5VP, kartičky tri na ruke a kill pointy.

Turn 1 (AM a CH:SM): Snažím sa uhrať first blood, ale ... Knecht nedá dole rhino lebo cover save. 
Turn 2 (AM): Potom naletia Vultury, jedna s wyverno premaže zombíkov na počet ks 1, druhá dá dole rhina na 1HP. A first blood nikde. Kua. Mne súper na oplátku robí minimálne straty.
Turn 2 (CH:SM): Rhino sa imobilizuje. Knecht pretlačí jeden HP z môjho. Drak popáli čo to gardistov. Inak asi všetko.
Turn 3 (AM a CH:SM): Potom ako mi súper na knechta načaruje gets hot a strácam druhý HP na stubber, mám toho dosť a ide charge do knechtieho cc. Ja dám dole 5HP lebo nahádžem ako ... retard. Prichádzam o 4HP a tým pádom o knechta. Ten zabije pár gardistov. Následne ubíjam súperovho knechta melta bombami za cenu ďalšieho pol kila gardistov. Vultúry systematicky ničia drakov a potom pozemné ciele. V cc mi typhus masakruje conscriptov.
Turn 4 -5 (AM a CH:SM): Ustrieľavam plague mariňácke jednotky, ničím rhino a prehrávam v cc s typhusom. Hra sa konťčí a ideme rátať.

Ďalšia super hra a výborný súper. Celkom sa to prelievalo. Do chvíle kým to do rúk nezobrali Vultúrky. A tak všetko išlo ako malo, gardisti umierali, lietadlá zabíjali a Knecht ... tam stál a umrel. Objektiv mám, kartičiek trochu viac a na kill pointy mám tiež niečo do plusu a tak hra končí mojim víťazstvom: 16-4.

Hradecká omladina a Zrudi. Spomienková. Alebo aj pohoda na Karaku je tak povediac všade.

TRETIA HRA

Po dvoch hrách už som celkom unavený a mám pocit, že na dnes stačilo. Ale tak tretia hra je ešte len pred nami. Tam ma očakáva kovová légia a jej veliteľ Meshuggah. No má to postavené dobre. Aj dakka, aj pohyblivosť. Nemám radosť. Deployujem prvý a idem prvý. Hrá sa na 6 objektivov, kartičky čím vyššie kolo tým viac na ruke a kill pointy. Široký deploy. Poďme na to. Teda ešte súper dáva do rezerv a ds destroyerov a skákačov, ja sa teda rozložím v mojom deployi.

Turn 1 (AM): Nejaká streľba, ale knecht a Wyverna zabijú jednú motorku a jedného warriora. Súper hádze 4+ reanimačku.
Turn 1 (Necrons): Po flanku sa vydajú 2 jednotky warriorov s charaktermi. Umierajú mi consripti. Zatiaľ v malom.
Turn 2 (AM): Prilietajú posily (aj keď nie sú na obrázku a neviem prečo). Strieľam, triafam, woundujem. A súper hádže ten armour a reanimačku. Takže zabíjam s mojim dakka pár modelov za kolo.
Turn 2 (Necrons): Motorky sa hýbu vpred, prídu nejaký skákači a umierajú conscripti. Blob to zatiaľ hádže na cover save od ADL.
Turn 3 (AM a Necrons): Idem dopredu. S knechtom aj blobom, ktorý charguje skákačov. Viac ako 90 útokov s rerollom na hit a wound. Solím tam na T5 asi 30+ woundov a súperovi umierajú ... 3 modely z 6. WTF !!! Ako 4+ reanimačka je moja smrť. Nvyše vžadu 2 vultúry nie sú schopné zabiť 5 imortalov. Prečo? No lebo 3+ a 4+ reanimačka. Zas a znova. Môj blob je chargnutý warriormi. A melieme sa v cc.
Turn 4 (AM a Necrons): Vultúry sú rozjinkované. A tak robia min. damage. V cc neviem pretlačiť poriadne woundy, a tak si hymnami rerolujem armour savy. Bieda z moje strany, a sper hádže tú 4+ reanimačku asi s 95% úspešnosťou. Navyše knecht nedá 7" charge do warriorov - dávam 2 a 4. Ešte že súperovi nepadajú hody na rezervy a tak nemám moc dusno v deploy zóne.
Turn 5 - 6 (AM a Necrons): V cc nakoniec ubijem skákačov a pomaly zabíjam warriorov a biky. Knecht chargne warriorov ale ... nevie ich zabiť, lebo na wound a stomp result hádžem samé 1. A ak aj nie, tak žiadnu šestku. A S6AP4 súper vyhádže na reanimačku. V podstate je moja streľba aj cc useless. Celé zle.

Tak táto hra bola pôrod. Ako ja som búchal čo to dalo do súperových modelov, nemôžem povedať že by mi nepadalo, rozdával som kopu woundov. Ale čo mi to bolo platné proti armáde, ktorá na každý wound hádže save. A ak padajú tie savy tak ako padali, well. Hra bola dosť únavná, v niektorej fáze ma až bolela hlava zo súperových hodov, ale dobrá nálada sa držala na vysokej úrovni. Ja si uvedomujem zlý deploy knechta, dal som ho moc defenzívne na jeden kraj. Poučné. Ale poďme rátať. Objektivy sú +/- rovnaké (mám asi o jeden menej), kartičky tiež rovnako (mám nejaké naviac) a prehrávam na kill pointy. Konečný resultom je teda prehra: 9-11. Teda taká najtesnejšia.

Prvý hrací deň je za nami. Finaly. Bol poriadne dlhý. A tak nasleduje sprcha a šup do mesta na jedlo. Hamburger sa zdal dobrou voľbou (ale ...), potom nejaká kávička a pivečko v hipster podniku plnom žien. Navyše sa k nám pridal Miško, ktorý mal cestu do Hradca a tak pokecáme čo má kto nové (a či už je Nurgle army aspoň v nejakej farbe). Pokec sa pretiahne a tak sa vraciam do telocvične po polnoci. Ešte posedíme, dáme si nejaké pivo a whisky, Zrudko básni o W30k a hrách, ktoré odohral. Únava dopadá v plnej sile a tak je najvyšší čas ísť spať.

Ráno je také ťažšie. Trochu ma pobolieva brucho, ale tak nič vážne čo by sa nedalo zvládnuť. Pozriem sa čo sa deje v telocvični, hranie sa pomaly rozbieha a tak sa idem premiestniť k môjmu stoli. Kurnik tie presuny ma začínajú trochu otravovať.

ŠTVRTÁ HRA 

Aby mi nebolo ľúto, tak druhý deň začínam s ďalším miestnym. Aazh jeho meno. A armáda prudko chaos, s kopu cultistov (vo formačke s Traitor´s Hand a zealotujúcim Apostolom, kde sa na 4+ vracajú do hry), knechtom a drakmi. Takže vylepšená klasika. Poďme na to. Súper deployuje prvý a ide prvý. Hrá sa relica, kartičky 3 na ruke a kill pointy. Ja si hodím warlord trait s inflitrate a tak dávam pcs a jedných scriptov do rezerv s outflanku.

Turn 1 (CH:SM): Súper ide dopredu. Moje straty sú minimálne.
Turn 1 (AM): Ja na oplátku mažem časť väčšej unity cultistov wyvernou, potom chargnem Knechtom zvyšok. Malá jednotka cultistov umiera. Knecht zabíje pár cultistov na stompu hádžem žumpu.
Turn 2 (CH:SM): Prídu dráci a čo to popália, knecht strieľa do blobu za ADL a pomaly ho ubúda. Rakety nájdu wyvernu a dajú dole 2HP. Strielať ale môže. Zvyšok army vpred. Knecht opäť hádže žumpu. Zabije pár kultistov. Na stompu dá dole 1W lordovi.
Turn 2 (AM): Prichádza Vultúra a drak sa porúča k zemi. Hýbem s modelmi smerom k relice. A držím si od tela cultistov. Knecht v kombate zabije kultistov a ostáva len apostole a juggerlord. Nič im neviem spraviť, lebo žumpa na kockách
Turn 3 (CH:SM): Knecht naklepáva gardistov. Cultisti s bike lordami sa valia dopredu, ale ide im to pomaly. Drak odlieta z hracej plochy. Jugger lord dostáva dole tečku, od stompy zo S6AP4. D-čka vychytáva apostole na 4++, lebo žiadna 6-tka nepadá.
Turn 3 (AM): Druhá Vultúra odmieta prísť aj s rerollom. Tak advance. Grabujem relicu a cúvam. A do cesty staviam pechotné modely. V cc opäť nič poriadne, apostole na 4++ sa mi vysmieva. Lord umiera na posledný S6AP4 stomp wound. Vultúra na stole premaže cultisov pri bike lordoch spolu s wyvernou. Ostávajú ale dvaja. 
Turn 4-5 (CH:SM a AM): Long story short. Príde drak, umrie na Vultúru do zadku. Knecht ubije apostola, a ide po súperovom knechtovi, charge spolu s platoonou a 3 melta bombami. Knech na hit hodí - 3, 3, 3 a 1. Ešteže dal dole 1HP za HoW. Melta bomby dajú dole ďalšie 3HP. Ja prichádzam o 5HP. To už ale hra končí. Mám relicu a utekám s ňou. Vultúry dokončia bike lordov, ktorým naložia kopu woundov čo neusajvujú.

Hra sa teda končí. So súperom sa dohodneme, že to nebudeme ani počítať a zapisujem si víťazstvo: 20-0. Na úvod som mal obavu s respawnujúcich sa cultistov, ale ukázalo sa že je to stále na 4+, čo sa súperovi veľmi nedarilo, a ak áno, tak na malé jednotky. Ale aj tak vracajúci sa cultisti s outflankom neboli vôbec zlý nápad. Súperovi ďakujem za super hru. Užil som si ju. A nielen kvôli víťazstvu. Držím mu palce do Ďalších bojov a veľa odhodlania. Mám ale pocit, že sa chaosu blýska na lepšie časy.

PIATA HRA


A tak prišla na rad posledná hra. Celkom ma prekvapilo, že na prvom stole a proti Sabremu. Well, to najlepšie na záver. V tomto momente sa ale necítim veľmi dobre, v bruchu mám solídne kŕče, od rána som nevypil ani kávu čo som si objednal a je to na mne poznať. Sabre mi navrhuje, aby sme sa dohodli na slušnom výsledku ak sa necítim. Ja to zdvorilo odmietam a ideme hrať (nie z nejakej planej vyhliadky na výhru, prípadne lepší bodový zisk ako bol ponúknutý), lebo sme prišli hrať W40k. Misia sú skryté objektivy za 1, 2 a 3 body, kartičky sú za držaný objektiv a kill pointy.

Deploy - vyložím 2x scriptov a jednu platoonu a wyvernu. Ostatné v rezervách.
Turn 1 (AM): Po krídle idem vpred. Wyverna dá 2W na bikerov, ale save to istí. Inak nič podstatné.
Turn 1 (SM): Padnú pody. Centurioni s ignores coverom premažú platoonu. Dosť to bolí. Knechti s kaplánom naflatoutujú do deploya a blokujú mi table edge na rezervy. A fw whirlwind ničí wyvernu. 
Turn 2 (AM): Príde jedna Vultúra. Tá zabije jedného centuriona a dá 1W na ďalšieho. CCS príde a snaží sa s platoonov zabiť aspoň pár motoriek s ignores cover rozkazom. Prejdú 3W, ale 3x fnp po sebe to istí. Well. 
Turn 2 (SM): Centurioni to solia do blobu. Umiera ccs naplasmy od motoriek, jedna sa upaluje. Rapiere idú po vultúre ale nič je neurobia, jink ale hlásim.
Turn 3 (AM): Prichádza druhá vultúra. Knecht a platoona sú v ongoing kvôli súperovmu bloku. Vultúra zmaže zvyšných centurionov a libbyho.Srcipti vzadu tlačia na tacticalu. Platoona nič neurobí knechtom.
Turn 3 (SM): Kolo kde sa to celkom velkolepo posralo. Whirlwind odpaľuje comissara a scripti prekvapivo utekajú. Bikery s kaplanom sa zahyznú do zvyšku platoony a tá ťahá za kratší koniec. Rapiere opäť rozjinkujú jednu z vultúr. Druhú rozjinkuje súperov flyer. Pretlačí jeden glance.
Turn 4 (AM a SM): Prichádza knecht a platoona. Pokúšam sa plackou vymazať drop pod a tacticali. Scatter 5 a 6. Takže miss. Paráda. Platoona s ordrom FRFSRF zabije asi 2 mariňákov. Knechti dožerú platoonu a idú ďalej. Vultúry robia damage, ale s jinkom to nie je žiadne terno. A súper hádže 3+ save nadštandardne dobre.
Turn 5 (AM a SM): Podarí sa mi zabiť tacticalov aj drop pod, súperovi ale pražíva jeden scout. Kua. Nič nevychádza ako má. Vultúra zmaže scoutov na opačnom konci stola. Druhá sa snaží na snapy znišiť tacticalu ale nedarí sa. 3+ save je pre súpera dostačujúci.


A tak je tu koniec hry. Dohodli sme sa, že v piatom kole končíme. Ja už ledva vidím na figúrky, je mi fakt zle od žalúdka a pol hry rozmýšľam či ísť na záchod alebo nie. Pomáha mi aj pohľad ako súper hoduje na Markanovom guláši. Ach jaj.  Ale tak život gardistu je náročný. Aj keď to tak možno nevyzeralo hru som si užil, veľa sa z nej poučil. Nestáva sa často, že sa ocitám na prvom stole, takže každá hra na ňom je dobrá. Ideme rátať. Objektivov mám málo, kartičiek ešte menej a na kill pointoch nemám nič. Takže na záver prehra: 1-19.

Naozaj sa cítim zle nedobre a pri predstave na 4 hodinovú cestu domov sa mi zatmieva pred očami. Hádžeme veci do auta a prvý krát na turnaji v čechách nečakám na vyhlásenie výsledkov. Long story short. Cesta bolo učinené peklo. Triaška, zimnica, teplota, kŕče v bruchu. jednoducho peklo. Našťastie mi Zrudi pri zástavke v Brne podal nejaké lieky od bolesti, tak posledná hodina zbehla celkom fajn. Relatívne fajn.

A teda výsledky:

GENERAL

1. Sabre - 87b. - Space Marines
2. Václav - 72b. - Mechanicum konkláva
3. Nat - 67b. - Dark Angels
4. DaweX - 66b. - Mechanikum konkláva
5. Meshuggah - 63b. - Necrons
6. Alessan - 56b. - Imperial Guard / IK
7. Muscari - 56b. - Tyranids
8. Punkáč - 54b. - Space Marines
9. Grigorij - 52b. - Space Wolves / IK
10. Sláva - 52b. - Sisters of Battle / Inquisition
11. Dostík - 51b. - Blood Angels
12. Míra - 51b. - Grey Knights
13. Prcek - 48b. - Grey Knights
14. Křeček - 47b. - Imperial Guard
15. Smejky - 44b. - Dark Angels
16. Slimák - 40b. - Orks
17. Aahzmandius - 39b. - Chaos: Space Marines / IK
18. Tartar - 38b. - Space Marines
19. Mouka  37b. - Chaos: Space Marines / IK
20. Matous - 30b. - <unknown> 
21. Queek - 26b. - <unknown>
22. Genda - 24b. - Orks

OVERAL

1. Mouka - 127b.
2. Sabre - 92b.
3. Václav - 92b.
4. Nat - 92b.
5. Smejky - 89b.
6. Grigorij - 87b.
7. Slaava - 87b.
8. Alessan - 81b.
9. Muscai - 81b.
10. Dostík - 81b.
11. Punkáč - 79b.
12. DaweX - 76b.
13. Míra - 76b.
14. Meshuggah - 68b.
15. Slimák - 65b.
16. Křeček - 62b.
17. Queek - 61b.
18. Aahzmadnius - 59b.
19. Prcek - 58b.
20. Matous - 55b.
21. Tartar - 53b.
22. Genda - 49b.

Suma sumárum, čo dodať na záver. Po zverejnení propozícií sa mi fakt nechcelo, potom ako to dropli asi všetci hráči zo slovenska (okrem Zrudu, ktorý ale išiel na side event) sa mi fakt nechcelo. Ale ... 

... kurva drát (prepitujem), zas to raz bolo fantastické. Piaty rok na Karaku (z toho 4 ako hráč), bol iný ako tie doteraz. Chýbalo tam hrozne veľa ľudí (najmä od nás, Stano, Suso, Ondrovia, ale aj od bratov čechov - Potan, Goran, Chaindler, Diablo, Skaven, ostatní - kua kde vlastne všetci boli ?!), ktorých bral človek ako súčasť turnajov. Ale aj napriek absenciám sa tam opäť zišla skvelá partia ľudí (a dokonca aj nové tváre, čo bolo príjemné prekvapenie) a bol som nadmieru prekvapený, ako dobre som sa cítil. Jednoducho skoro ako doma. A to je presne to, prečo je Karak mojim srdcovým turnajom a kým bude, budem naň chodiť (doprdele aj sám ak bude treba). Všetci čo ste neboli môžete len ľutovať. Jindra tento rok vybral naozaj presne sediaci názov.

THERE COULD BE ONLY ONE KARAK !!!

A na úplný záver klasické poďakovania:

1. Jindrovi and Crew (myslím najmä na Markana s jeho bufee, ale aj na ostatných čo podali ruku k dielu), kurnik fakt som si to tento rok užil asi najviac zo všetkých ročníkov, na ktorých som bol, tešili ma hry, súperi a aj atmosféra, ktorá tam bola, klobúk dole, opäť raz sa to podarilo, zaslúžite si aspoň tri vrecia bludišťákov (a hodnotenie 10/10 alebo 100%). A ešte jedna vec, tričko !!! Ježíííš epic scale level +1000. Nádhera, krása, paráda. Ňuňuňu. Mylove. 

2. Zrudovi, že to nedropol a išiel, a myslím, že tiež neľutoval, lebo Hradec je jednoducho Hradec, a za požičanie skoro všetkých modelov gardistov,

3. Danovi, za zapožičanie Imperial Knighta, s ktorým sa mi síce nedarilo, ale kým to súperi nevedeli a vyhýbali sa mi, bol pokoj na tej časti stola kde bol,

4. všetkým účastníkom a súperom, za všetko spomenuté v bode 1., ale najmä atmošku, dlhé kecania o W40k, taktike a hraní, boli ste fakt epic a dodali tohtoročnému Karaku ten správny šmrnc.

+++ Alessan +++

1 komentár:

  1. Super report. Dík, že jsi dorazil a jsem rád, že jsi zvládl cestu zpět. V neděli jsi fakt nevypadal dobře.

    OdpovedaťOdstrániť